Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2024
Κατάταξη Μοριοδότησης παιδιών Σχολικού Έτους 2014 – 2015

Κατάταξη Μοριοδότησης παιδιών Σχολικού Έτους 2014 – 2015

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                           ΣΥΝΟΛΟ          ΑΡΙΘΜΟΣ

                                                                                            ΜΟΡΙΩΝ           ΠΑΙΔΙΩΝ

   ΥΠΗΡΕΣΙΑ:         ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗ

                                 Παιδικοί Σταθμοί

                          ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  ΑΓΡΙΑ

    1  .ΑΡΕΘΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                            35                    3

    2  .ΤΣΙΜΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗ  ΜΙΣΕΛ-ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                35                    3

    3  .ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                            35                    2

    4  .ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                               35                    2

    5  .ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                        30                    2

    6  .ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ  ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ                                   30                    1

    7  .ΛΑΜΠΑ  ΔΑΦΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                   25                    1

    8  .ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ             20                    3

    9  .ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                            20                    2

   10  .ΣΠΙΝΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                            15                    2

   11  .ΣΤΑΜΑΤΗΣ  ΖΗΣΗΣ – ΡΑΦΑΗΛ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                        15                    2

   12  .ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ                 10                    2

   13  .ΜΑΛΑΚΑΣΙΩΤΗ  ΗΛΕΚΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                 10                    2

   14  .ΜΠΟΛΛΑ  ΜΑΡΙΑ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                      10                    2

   15  .ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΜΑΛΕΒΗ-ΕΛΠΙΔΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                         10                    2

   16  .ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                 10                    2

   17  .ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΘΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                     10                    2

   18  .ΠΕΤΡΙΔΗ  ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                          10                    2

   19  .ΦΟΝ ΤΡΑΠ  ΙΘΑΝ του ΠΗΤΕΡ ΤΖΟΕΛ                                      10                    2

   20  .ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ                  10                    1

   21  .ΛΑΖΡΗ  ΤΖΕΣΙΚΑ του ΑΝΤΩΝ                                               10                    1

   22  .ΜΑΓΓΙΤΣΗ  ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                         10                    1

   23  .ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ                                 10                    1

   24  .ΠΟΛΙΤΗ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ-ΑΓΑΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ                           10                    1

   25  .ΡΑΚΙΠΛΑΡΡΙ  ΑΡΓΥΡΗΣ του ΑΡΙΑΝ                                        10                    1

   26  .ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ  ΑΘΗΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                  5                    2

   27  .ΧΑΥΔΑΤΟΥΡΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                5                    2

                                                                                                            

 Η επιτροπή επαναξιολόγησης   και αξιολόγησης των αιτήσεων

 Αγκρή – Κατσιούρα Χαρά

  Μπέντα Νικολέττα

 Μπελέτη Ζησούλα

                                                                                        

     Κατάταξη παιδιών Σχολικού Έτους2014 – 2015

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                           ΣΥΝΟΛΟ          ΑΡΙΘΜΟΣ

                                                                                            ΜΟΡΙΩΝ           ΠΑΙΔΙΩΝ

 ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :             ΑΙΟΛΟΣ

    1  .ΤΣΩΛΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                         40                    3

    2  .ΚΑΜΗΤΣΟΥ  ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                       35                    4

    3  .ΜΠΟΛΛΑΣ  ΠΕΤΡΟΣ – ΖΩΗΣ του ΣΑΒΒΑ                                  35                    3

    4  .ΣΥΡΡΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                35                    3

    5  .ΝΙΚΟΛΤΣΙΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΓΙΟΥ                                      35                    2

    6  .ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ                         35                    2

    7  .ΤΟΛΙΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                               30                    3

    8  .ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                               30                    2

    9  .ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ                             30                    2

   10  .ΝΕΡΑΝΤΖΑ  ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                 30                    2

   11  .ΓΑΙΤΑΝΙΔΗΣ  ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                               30                    1

   12  .ΣΚΙΜΠΑΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                 30                    1

   13  .ΣΟΥΙΝΙ  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ-ΣΤΗΒ του ΤΖΩΝ                                     25                    3

   14  .ΣΟΥΙΝΙ  ΙΩΣΗΦ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΖΩΝ                                  25                    3

   15  .ΣΟΥΙΝΙ  ΜΑΡΙΟΣ-ΣΩΝ του ΤΖΩΝ                                            25                    3

   16  .ΤΣΩΛΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                25                    3

   17  .ΚΩΤΙΔΗ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                  20                    4

   18  .ΚΑΠΕΛΛΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΔΑΥΙΔ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                15                    3

   19  .ΠΡΑΣΙΝΟΣ  ΛΟΥΚΑΣ του ΝΙΚΗΤΑ                                          15                    3

   20  .ΣΑΒΒΑ  ΜΥΡΤΩ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                          15                    3

   21  .ΓΑΡΜΠΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ                        15                    2

   22  .ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΩΜΑ                                            15                    2

   23  .ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ                         15                    2

   24  .ΚΑΝΑΛΙΩΤΗ  ΕΛΕΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                   15                    2

   25  .ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                               15                    2

   26  .ΡΕΝΤΙΝΙΩΤΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                              15                    2

   27  .ΡΕΝΤΙΝΙΩΤΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                15                    2

   28  .ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                   15                    2

   29  .ΣΙΜΙΤΖΗ  ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                  15                    2

   30  .ΤΣΙΟΛΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                    15                    2

   31  .ΓΚΙΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ                                   15                    1

   32  .ΚΟΥΚΟΥΛΑ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                     15                    1

   33  .ΤΕΓΟΥΣΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                   15                    1

   34  .ΜΑΚΡΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                 10                    3

   35  .ΒΑΣΙΛΟΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΜΑΡΙΟΥ                                          10                    2

   36  .ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                   10                    2

   37  .ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ        10                    2

   38  .ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ                             10                    2

   39  .ΚΑΛΛΕΣ  ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                            10                    2

   40  .ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΗ                              10                    2

   41  .ΚΕΣΕΜΙΔΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ                             10                    2

   42  .ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                          10                    2

   43  .ΚΩΣΤΗ  ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ                                            10                    2

   44  .ΜΠΑΣΙΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΗΛΙΑΣ του ΝΕΟΦΥΤΟΥ                      10                    2

   45  .ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΙΩΣΗΦ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                    10                    2

   46  .ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                     10                    2

   47  .ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                            10                    2

     48  .ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                             10                    2

   49  .ΣΚΟΡΑ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                 10                    2

   50  .ΣΤΑΜΟΣ  ΦΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                            10                    2

   51  .ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                           10                    2

   52  .ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ  ΑΘΗΝΑ του ΙΩΣΗΦ                                            10                    2

   53  .ΧΑΛΟΥΛΗΣ  ΒΛΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                            10                    2

   54  .ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ                        10                    1

   55  .ΓΙΤΣΗ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                         10                    1

   56  .ΓΟΥΛΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                            10                    1

   57  .ΓΩΓΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ                                                 10                    1

   58  .ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΡΗΓΑ                      10                    1

   59  .ΖΩΓΡΑΦΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                      10                    1

   60  .ΚΑΙΤΕΤΖΙΔΗ  ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                  10                    1

   61  .ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                   10                    1

   62  .ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                10                    1

   63  .ΚΑΡΑΗΛΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                      10                    1

   64  .ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                              10                    1

   65  .ΛΙΑΠΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                      10                    1

   66  .ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ  ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                        10                    1

   67  .ΧΟΛΕΒΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                      10                    1

   68  .ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΑ  ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                             10                    1

   69  .ΚΑΡΑΒΑΣΑΝΗ  ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                              5                    2

   70  .ΝΤΕΛΗ  ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                   5                    2

   71  .ΒΑΛΟΥΚΟΥ  ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ                               5                    1

   72  .ΔΑΜΑΣΙΩΤΗ  ΑΡΙΣΤΕΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ                                  5                    1

                                                                                                            

Η επιτροπή επαναξιολόγησης   και αξιολόγησης των αιτήσεων

Αγκρή – Κατσιούρα Χαρά

Μπέντα Νικολέττα

Μπελέτη Ζησούλα

                                                                               


              Κατάταξη παιδιών Σχολικού Έτους  2014 – 2015

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                           ΣΥΝΟΛΟ          ΑΡΙΘΜΟΣ

                                                                                            ΜΟΡΙΩΝ           ΠΑΙΔΙΩΝ

                          ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  ΑΛΚΥΟΝΗ  (ΑΛΥΚΕΣ)

    1  .ΔΑΛΙΔΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ       40                    4

    2  .ΠΑΝΤΑΖΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                  40                    3

    3  .ΣΟΥΝΤΟΥΛΟΥΜΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ                         35                    2

    4  .ΚΑΖΕΡΑΚΗ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ                    30                    2

    5  .ΜΑΛΟΓΙΑΝΝΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΠΗΓΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                30                    2

    6  .ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΩΝ/ΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ                    30                    2

    7  .ΤΣΙΜΠΕΡΙΔΗΣ  ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ                                  30                    2

    8  .ΤΣΙΦΤΣΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                   30                    1

    9  .ΔΑΛΙΔΗ  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ                            25                    4

     10  .  ΓΑΚΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                        20         3

   11  .ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                             20                    2

   12  .ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΥΘΥΜΙΑ του                                            20                    1

   13  .ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                          15                    3

   14  .ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΗΛΙΑΔΑ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ           15                    3

   15  .ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                            15                    3

   16  .ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ                            15                    3

   17  .ΕΥΘΥΜΙΟΥ  ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                 15                    2

   18  .ΠΡΙΝΤΕΖΗ  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                       15                    1

   19  .ΠΙΤΣΑΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΟΥ                                          10                    3

   20  .ΒΑΛΤΣΙΩΤΗ  ΖΩΗ-ΙΟΛΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                  10                    2

   21  .ΒΑΦΕΙΑΔΗ  ΜΑΡΚΕΛΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                10                    2

   22  .ΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                            10                    2

   23  .ΚΑΜΑΚΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                         10                    2

   24  .ΚΙΝΔΑΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                       10                    2

   25  .ΜΙΛΑΤΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ                                   10                    2

   26  .ΠΑΡΔΑΛΙΔΗΣ  ΒΙΚΤΩΡΑΣ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ                                10                    2

   27  .ΠΑΡΔΑΛΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ                            10                    2

   28  .ΡΗΓΙΝΟΥ  ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                 10                    2

   29  .ΧΑΡΙΤΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                   10                    2

   30  .ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ  ΜΑΤΘΑΙΟΣ – ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ              10                    1

   31  .ΚΑΤΣΑΝΗ  ΡΑΦΑΕΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                   10                    1

   32  .ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                 5                    1

                                                                                                            

  Η επιτροπή επαναξιολόγησης   και αξιολόγησης των αιτήσεων

 

Αγκρή – Κατσιούρα Χαρά

Μπέντα Νικολέττα

Μπελέτη Ζησούλα

                                                                                              


              Κατάταξη παιδιών Σχολικού Έτους  2014 – 2015

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                           ΣΥΝΟΛΟ          ΑΡΙΘΜΟΣ

                                                                                            ΜΟΡΙΩΝ           ΠΑΙΔΙΩΝ

                          ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  ΑΡΙΩΝ

    1  .ΤΣΙΤΡΑ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                             45                    4

    2  .ΤΣΙΤΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                               45                    4

    3  .ΑΓΡΕΒΗ  ΒΑΛΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                       45                    3

    4  .ΚΑΝΤΟΛΑ  ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                40                    4

    5  .ΜΠΕΗ  ΚΕΡΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ                                                    40                    4

    6  .ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                          35                    3

    7  .ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ  ΜΑΡΙΟΣ-ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ              35                    3

    8  .ΓΚΑΓΚΑ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΔΑΝΑΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                             35                    2

    9  .ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                       35                    2

   10  .ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                         35                    2

   11  .ΔΕΛΗΚΟΥΡΑ  ΔΑΝΑΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                 30                    3

   12  .ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                  30                    2

   13  .ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                               30                    2

   14  .ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                               30                    2

   15  .ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                               30                    2

   16  .ΜΠΑΚΑΣΗ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ                                     30                    2

   17  .ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                       30                    1

   18  .ΒΑΛΗΣ  ΟΡΦΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                           25                    2

   19  .ΛΑΜΠΗ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΜΑΡΘΑ του ΗΛΙΑ                               25                    2

   20  .ΣΑΚΚΑ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                        25                    1

   21  .ΣΚΟΥΡΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                              20                    4

   22  .ΓΟΥΣΟΥΤΙΔΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                         20                    3

   23  .ΓΑΡΤΖΟΛΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ του                                        20                    1

   24  .ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΟΥ  ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                              15                    4

   25  .ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                              15                    4

   26  .ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ  ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ                   15                    3

   27  .ΠΑΤΣΕΑ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ                              15                    3

   28  .ΠΑΤΣΕΑΣ  ΔΗΜΗΤΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ                               15                    3

   29  .ΧΑΝΙΑ  ΛΥΔΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΥ                                 15                    3

   30  .ΓΚΑΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                              15                    2

   31  .ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                              15                    2

   32  .ΚΑΛΟΥΣΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                            15                    2

   33  .ΠΑΓΩΝΑΚΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                15                    2

   34  .ΠΑΤΣΗΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΗ                                         15                    2

   35  .ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                           15                    2

   36  .ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                               15                    2

   37  .ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                        15                    2

   38  .ΚΑΡΑΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΕΛΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                     15                    1

   39  .ΚΟΛΛΙΑ  ΗΛΙΑΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ                                     15                    1

   40  .ΣΩΤΗΣ  ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                    15                    1

   41  .ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΔΑΜ                                 10                    3

   42  .ΚΟΥΚΟΥΛΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ                                   10                    3

   43  .ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΝΙΚΗ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ     10                    3

   44  .ΨΙΩΤΑ  ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                    10                    3

   45  .ΑΘΑΝΑΣΑΡΑΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                     10                    2

   46  .ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΙΩΑΝΝΗΣ-                10                    2

   47  .ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                              10                    2

     48  .ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΙΟΡΓΚΟ                                    10                    2

   49  .ΚΑΝΤΟΛΑ  ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                            10                    2

   50  .ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                            10                    2

   51  .ΚΩΣΤΑ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                      10                    2

   52  .ΛΟΤΙ  ΑΡΙΕΛΑ του ΓΚΕΖΙΜ                                                   10                    2

   53  .ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                         10                    2

   54  .ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ  ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                              10                    2

   55  .ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗ  ΑΡΤΕΜΗΣ-ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ               10                    2

   56  .ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του                  10                    2

   57  .ΠΕΤΡΙΑΝΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ            10                    2

   58  .ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                             10                    2

   59  .ΣΟΛΛ  ΣΙΛΟΥΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                           10                    2

   60  .ΣΤΑΜΑΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                           10                    2

   61  .ΤΣΕΡΑΧΟΓΛΟΥ-ΛΕΝΑ  ΠΑΥΛΟΣ του ΚΡΙΣΤΟ                           10                    2

   62  .ΤΣΟΥΤΣΑ  ΞΑΝΘΙΠΠΗ-ΞΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                       10                    2

   63  .ΓΚΑΜΑΛΕΤΣΟΥ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΣΟΦΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ             10                    1

   64  .ΔΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ-ΜΗΝΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ                  10                    1

   65  .ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                            10                    1

   66  .ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ                10                    1

   67  .ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ           10                    1

   68  .ΜΟΥΣΤΑΚΑ  ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                     10                    1

   69  .ΝΑΝΟΥ  ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                            10                    1

   70  .ΦΑΣΟΥΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                10                    1

   71  .ΓΚΡΑΣΣΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                  5                    2

   72  .ΚΟΝΤΟΥ  ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                          5                    2

   73  .ΜΑΓΑΛΙΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ                                    5                    1

                                                                                                            

  

Η επιτροπή επαναξιολόγησης   και αξιολόγησης των αιτήσεων

 

Αγκρή – Κατσιούρα Χαρά

 

Μπέντα Νικολέττα

 

Μπελέτη Ζησούλα

                                                                                                               


              Κατάταξη παιδιών Σχολικού Έτους  2014 – 2015

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                           ΣΥΝΟΛΟ          ΑΡΙΘΜΟΣ

                                                                                            ΜΟΡΙΩΝ           ΠΑΙΔΙΩΝ

                          ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  ΑΦΡΟΔΙΤΗ (Ν.ΔΗΜΗΤΡ)

    1  .ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                              40                    2

    2  .ΑΛΟΥΤΖΑΝΙΔΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ                         35                    2

    3  .ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ  ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                    35                    2

    4  .ΔΕΛΗΜΟΥΧΤΑΡΗ  ΗΛΕΚΤΡΑ-ΠΕΛΑΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      30                    2

    5  .ΦΤΟΥΛΗΣ  ΜΑΡΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                          30                    2

    6  .ΓΩΓΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ                                   30                    1

    7  .ΜΟΥΛΤΑΝΑΡΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ                               30                    1

    8  .ΤΣΙΝΙΚΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                  30                    1

  9     .  ΣΕΡΕΤΙΔΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                               20                    3

   10  .ΔΗΜΟΥ  ΣΥΝΟΔΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                        20                    2

   11  .ΟΡΦΑΝΙΔHΣ  ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                      20                    2

   12  .ΚΑΠΕΤΑΝΙΑ  ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ                     15                    3

   13  .ΚΥΡΙΑΖΗ  ΕΥΘΑΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                       15                    2

   14  .ΠΑΖΑΡΑ  ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                               15                    1

   15  .ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                      15                    1

   16  .ΑΡΧΟΝΤΗΣ  ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                               10                    2

   17  .ΔΕΝΕΛΑΒΑ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΑΛΟΥ                                  10                    2

   18  .ΚΗΠΟΥΡΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                             10                    2

   19  .ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                               10                    2

   20  .ΤΣΕΝΤΑ  ΕΛΠΙΔΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                        10                    2

   21  .ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ                               10                    2

   22  .ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                          10                    1

   23  .ΚΟΥΛΑΚΟΓΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                            10                    1

   24  .ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                 10                    1

   25  .ΠΑΤΣΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                  10                    1

   26  .ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                10                    1

   27  .ΒΑΜΒΑΚΑ  ΕΥΣΤΑΘΙΑ-ΛΥΔΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                         5                    2

                                                                                                            

 

Η επιτροπή επαναξιολόγησης   και αξιολόγησης των αιτήσεων

 

Αγκρή – Κατσιούρα Χαρά

 

Μπέντα Νικολέττα

 

Μπελέτη Ζησούλα

 

              Κατάταξη παιδιών Σχολικού Έτους  2014 – 2015

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                           ΣΥΝΟΛΟ          ΑΡΙΘΜΟΣ

                                                                                            ΜΟΡΙΩΝ           ΠΑΙΔΙΩΝ

                          ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  ΙΑΣΩΝ

    1  .ΚΕΣΜΕΤΖΗΣ  ΒΥΡΩΝ του ΙΩΑΚΕΙΜ                                        35                    2

    2  .ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ  ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ            35                    1

    3  .ΚΑΪΡΑΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                      30                    2

    4  .ΚΟΥΛΟΥΡΗ  ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                     30                    2

    5  .ΚΟΥΡΙΑΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ                    30                    2

    6  .ΜΠΙΝΤΑΚΑ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                         30                    2

    7  .ΠΑΤΡΩΝΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                     30                    2

    8  .ΖΟΥΜΠΟΥ  ΜΕΡΟΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                       30                    1

    9  .ΚΟΛΑ-ΘΩΜΑΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                 30                    1

   10  .ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΙΟΥ                                      30                    1

   11  .ΑΓΙΩΤΗ  ΑΡΤΕΜΙΣ του ΠΕΤΡΟΥ                                            25                    3

   12  .ΛΙΑΠΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΙΟΥ                           25                    2

   13  .ΝΤΟΚΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                    25                    2

   14  .ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  ΒΙΚΤΩΡ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ                         25                    1

   15  .ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΙΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                            20                    2

   16  .ΓΙΟΛΔΑΣΗ  ΡΟΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                            20                    2

   17  .ΤΡΕΣΚΑ  ΔΑΝΑΗ του ΑΝΔΡΕΑ                                               20                    2

   18  .ΝΤΑΤΣΙΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ                                        20                    1

   19  .ΠΑΠΑΡΡΗΓΑΣ  ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                           20                    1

   20  .ΤΣΙΓΚΑ  ΗΛΙΑΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ                                            20                    1

   21  .ΧΛΕΜΠΟΣ  ΜΑΡΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                 20                    1

   22  .ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         15                    2

   23  .ΚΑΡΑΣΗ  ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                    15                    2

   24  .ΚΟΙΛΙΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΛΥΔΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ              15                    2

   25  .ΜΗΣΙΑ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                               15                    2

   26  .ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                   15                    1

   27  .ΓΚΙΤΣΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                  15                    1

   28  .ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΝΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ                                 15                    1

   29  .ΜΠΑΙΜΠΑΣ  ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                        15                    1

   30  .ΝΕΡΟΛΑΔΑΚΗΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                 15                    1

   31  .ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΥ  ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                           15                    1

   32  .ΚΑΠΡΑΝΑΣ  ΑΛΕΞΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                        10                    4

   33  .ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                            10                    3

   34  .ΠΛΗΚΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                 10                    3

   35  .ΠΛΗΚΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                        10                    3

   36  .ΒΑΛΗΣ  ΙΑΣΟΝΑΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ                                             10                    2

   37  .ΓΑΛΑΝΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                   10                    2

   38  .ΓΚΡΕΤΣΑ  ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ του ΦΕΜΙ                                           10                    2

   39  .ΓΩΓΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ                                           10                    2

   40  .ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ                             10                    2

   41  .ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΑΡΚΑΚΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ      10                    2

   42  .ΚΑΤΣΙΚΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                    10                    2

   43  .ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΝΕΣΤΩΡ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ             10                    2

   44  .ΚΟΠΑΝΟΥ  ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                      10                    2

   45  .ΚΩΦΟΥ  ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                10                    2

   46  .ΜΠΕΤΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                      10                    2

   47  .ΜΠΟΥΔΑΛΑΚΗ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                10                    2

     48  .ΝΤΑΙΛΙΑΝΗ  ΜΕΛΙΝΑ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΙΟΥ                    10                    2

   49  .ΝΤΑΙΛΙΑΝΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΙΟΥ                               10                    2

   50  .ΠΟΤΑΜΙΑ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                     10                    2

   51  .ΡΕΜΙ  ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑ-ΜΙΣΕΛ-ΦΙΛΙΠ                           10                    2

   52  .ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗ  ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                       10                    2

   53  .ΣΤΑΝΙΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                           10                    2

   54  .ΣΤΑΝΙΟΥ  ΗΛΙΑΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                       10                    2

   55  .ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                            10                    2

   56  .ΤΣΟΥΠΡΟΥ  ΣΥΡΑΓΩ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                     10                    2

   57  .ΑΔΑΜΑΚΗ  ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ                                         10                    1

   58  .ΒΛΑΣΤΑΡΙΔΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του                            10                    1

   59  .ΖΑΧΑΡΟΥ  ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                        10                    1

   60  .ΜΑΚΑΒΟΥ  ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                      10                    1

   61  .ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ           10                    1

   62  .ΠΡΑΣΣΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                        10                    1

   63  .ΤΖΕΡΑΧΟΓΛΟΥ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                              10                    1

   64  .ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  ΜΑΡΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ                            10                    1

   65  .ΤΣΙΜΟΥΛΙΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                               10                    1

   66  .ΦΡΑΝΤΖΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                10                    1

   67  .ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΗ  ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ                            10                    1

   68  .ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  ΙΩΣΗΦ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                  10                    1

   69  .ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ  ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                         5                    2

   70  .ΚΑΛΑΒΡΟΥ  ΗΛΕΚΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                     5                    2

   71  .ΚΟΤΤΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΡΑΦΑΕΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                   5                    2

   72  .ΛΩΛΟΥ  ΕΥΑΝΘΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                  5                    2

   73  .ΛΩΛΟΥ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                5                    2

   74  .ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                5                    2

   75  .ΜΠΡΙΚΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                     5                    2

   76  .ΝΕΟΥ  ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                      5                    2

   77  .ΝΙΦΟΡΟΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                     5                    2

   78  .ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ  ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                            5                    2

   79  .ΣΠΥΡΟΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                  5                    2

   80  .ΣΠΥΡΟΥ  ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                  5                    2

                                                                                                            

   

Η επιτροπή επαναξιολόγησης   και αξιολόγησης των αιτήσεων

 

Αγκρή – Κατσιούρα Χαρά

 

Μπέντα Νικολέττα

 

Μπελέτη Ζησούλα

 

              Κατάταξη παιδιών Σχολικού Έτους  2014 – 2015

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                           ΣΥΝΟΛΟ          ΑΡΙΘΜΟΣ

                                                                                            ΜΟΡΙΩΝ           ΠΑΙΔΙΩΝ

                          ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  Ν.ΑΓΧΙΑΛΟΣ

    1  . ΜΟΣΔΡΟΜΟΥ  ΜΙΧΑΕΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                     40                    4

    2  .ΜΠΕΛΛΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ                                40                    2

    3  .ΜΠΕΛΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ                                      40                    2

    4  .ΠΟΡΤΑΡΙΤΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ               35                    2

    5  .ΚΑΡΑΝΤΕΝΙΖΗ  ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                         30                    2

    6  .ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ-ΧΡΟΝΗ  ΙΩΑΝΝΑ-ΧΑΡΟΥΛΑ του                           20                    2

    7  .ΑΠΟΚΡΕΜΙΩΤΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ          15                    1

    8  .ΚΑΛΟΥΤΣΑ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                 15                    1

    9  .ΜΠΟΥΖΑΝΗΣ  ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                              15                    1

   10  .ΠΛΑΣΤΑΡΑ  ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                      15                    1

   11  .ΚΟΜΤΣΙΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                10                    2

   12  .ΛΕΦΑΣ  ΕΥΑΓΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                             10                    2

   13  .ΣΑΡΡΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                 10                    2

   14  .ΓΑΡΥΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΡΑΚΛΗ                        10                    1

   15  .ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ  ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                    10                    1

   16  .ΚΡΙΤΣΙΛΑ  ΛΥΔΙΑ του ΜΑΡΙΟΥ                                              10                    1

                                                                                                            

  

Η επιτροπή επαναξιολόγησης   και αξιολόγησης των αιτήσεων

 

Αγκρή – Κατσιούρα Χαρά

 

Μπέντα Νικολέττα

 

Μπελέτη Ζησούλα

 

              Κατάταξη παιδιών Σχολικού Έτους  2014 – 2015

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                           ΣΥΝΟΛΟ          ΑΡΙΘΜΟΣ

                                                                                            ΜΟΡΙΩΝ           ΠΑΙΔΙΩΝ

                          ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  Ν.ΙΩΝΙΑ ΑΓ.ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

    1  .ΧΟΥΛΙΑΡΑ  ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ                                35                    2

    2  .ΧΟΥΛΙΑΡΑ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ                               35                    2

    3  .ΠΑΠΑΠΑΣΧΟΥ  ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                              35                    1

    4  .ΚΩΦΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                    30                    2

    5  .ΝΙΚΑΡΗΣ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ                                      25                    4

    6  .ΜΠΡΟΥΜΑΛΗΣ  ΦΩΤΙΟΣ του                                                 25                    3

    7  .ΤΑΚΤΙΚΟΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΑΡΙΟΥ                                        20                    4

    8  .ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                               15                    3

    9  .ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ  ΜΕΛΙΝΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ          15                    2

   10  .ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                             15                    2

   11  .ΚΥΡΙΑΖΗ-ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ  ΡΑΦΑΕΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                   15                    2

   12  .ΤΣΟΥΠΛΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ                               15                    2

   13  .ΜΑΚΡΗ  ΗΛΙΑΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                        15                    1

   14  .ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ  ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                         15                    1

   15  .ΣΑΜΑΡΑ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                  15                    1

   16  .ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΚΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                          10                    2

   17  .ΙΜΕΡΑΙ  ΟΡΜΙΡ του ΦΛΑΜΟΥΡ                                              10                    2

   18  .ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ  ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ      10                    2

   19  .ΚΑΤΟΡΛΑΣ  ΘΕΟΦΙΛΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ        10                    2

   20  .ΝΙΝΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                                        10                    2

   21  .ΝΙΝΟΣ  ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                                   10                    2

   22  .ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ                    10                    2

   23  .ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ                              10                    2

   24  .ΣΟΥΚΑΤΖΙΓΙΑ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΑΡΙΓΚΛΕΝ                         10                    2

   25  .ΤΣΑΠΟΚΟΥ  ΑΛΕΚΣΑΝΤΡΟ του ΛΕΟΝΑΡΤ                               10                    2

   26  .ΒΑΝΓΚΙΕΛΗ  ΕΛΕΝΗ του ΜΑΡΣΕΛ                                          10                    1

   27  .ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΑΛΟΥ                            10                    1

   28  .ΚΑΤΣΙΟΥΡΑ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ          10                    1

   29  .ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                           10                    1

   30  .ΛΙΤΣΗ  ΜΑΡΚΕΛΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΗ                                        10                    1

   31  .ΜΟΥΤΣΟΛΛΑΡΙ  ΜΙΧΑΕΛΑ του ΤΖΕΜΑΛ                                 10                    1

   32  .ΜΠΑΝΤΕΚΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                10                    1

   33  .ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΗΛΙΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                             10                    1

   34  .ΡΕΤΣΙΝΑ  ΜΕΛΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                         10                    1

   35  .ΤΑΜΠΑΚΗ  ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΣΥΜΕΩΝ                                     10                    1

   36  .ΤΣΑΚΟΓΙΑ  ΕΛΕΝΗ του ΜΑΡΙΟΥ                                            10                    1

                                                                                                                           

 

Η επιτροπή επαναξιολόγησης   και αξιολόγησης των αιτήσεων

 

Αγκρή – Κατσιούρα Χαρά

 

Μπέντα Νικολέττα

 

Μπελέτη Ζησούλα

 Κατάταξη παιδιών Σχολικού Έτους            2014 – 2015

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                           ΣΥΝΟΛΟ          ΑΡΙΘΜΟΣ

                                                                                            ΜΟΡΙΩΝ           ΠΑΙΔΙΩΝ

                          ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  Ν.ΙΩΝΙΑ ΚΟΥΦΟΒΟΥΝΟ

    1  .ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗΣ  ΦΩΤΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΙΜΩΝ                       40                    1

    2  .ΛΥΜΠΕΡΤΟΥ  ΜΑΡΙΑ του ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ                                    20                    2

    3  .ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ  ΜΕΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                     20                    1

    4  .ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ  ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ                                          15                    2

    5  .ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ  ΕΥΓΕΝΙΑ του                                                  15                    1

    6  .ΚΑΡΤΑΛΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ                                   15                    1

    7  .ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ  ΕΥΘΥΜΙΑ του ΜΑΡΙΟΥ                                      10                    2

    8  .ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΑΡΙΟΥ                               10                    2

    9  .ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ               10                    2

   10  .ΕΛΕΖΗ  ΜΑΡΙΟΣ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΚΟΥΙΤΙΜ                   10                    2

   11  .ΤΣΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ                              10                    2

   12  .ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                               10                    1

   13  .ΖΑΤΤΑ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                      10                    1

   14  .ΘΕΟΓΙΑΝΝΗ  ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                          10                    1

   15  .ΚΛΕΙΔΩΝΑΡΗΣ-ΔΟΥΚΑΤΖΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ       10                    1

   16  .ΚΟΝΤΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ-ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ                        10                    1

   17  .ΤΣΑΛΟΓΛΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΜΑΣΙΟΥ                      10                    1

   18  .ΤΣΙΓΓΙΝΕ  ΜΥΡΤΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                           10                    1

   19  .ΣΥΛΛΟΓΙΣΤΟΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                  5                    1

                                                                                                            

  

Η επιτροπή επαναξιολόγησης   και αξιολόγησης των αιτήσεων

 

Αγκρή – Κατσιούρα Χαρά

 

Μπέντα Νικολέττα

 

Μπελέτη Ζησούλα

 Κατάταξη παιδιών Σχολικού Έτους             2014 – 2015

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                           ΣΥΝΟΛΟ          ΑΡΙΘΜΟΣ

                                                                                            ΜΟΡΙΩΝ           ΠΑΙΔΙΩΝ

                          ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  ΝΕΦΕΛΗ  (Γ.ΔΗΜΟΥ)

    1  .ΑΝΔΡΕΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                     45                    4

    2  .ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ  ΑΛΙΚΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ                                       35                    3

    3  .ΒΛΑΧΟΥ  ΑΣΗΜΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                     35                    2

    4  .ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ                            35                    2

    5  .ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ                                   35                    1

    6  .ΑΓΓΕΛΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                        30                    2

    7  .ΒΑΛΚΑΜΕΛΗ  ΘΕΟΦΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                 30                    2

    8  .ΒΙΔΟΥΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                    30                    2

    9  .ΖΗΣΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ                                   30                    2

   10  .ΘΕΟΥ  ΖΩΗ του ΕΥΑΓΓΓΕΛΟΥ                                                30                    2

   11  .ΙΜΠΡΑΧΗΜ  ΠΑΟΛΑ του ΕΡΒΙ                                               30                    2

   12  .ΚΑΜΠΟΥΡΗ  ΔΑΦΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                      30                    2

   13  .ΚΟΤΣΙΔΟΥ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ                                       30                    2

   14  .ΜΠΑΡΛΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                       30                    2

   15  .ΝΤΑΟΠΟΥΛΟΥ  ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ                           30                    2

   16  .ΛΑΙΝΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                   25                    2

   17  .ΣΤΑΜΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                             25                    2

   18  .ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔHΣ  ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                           25                    1

   19  .ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ                               20                    4

   20  .ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ                          20                    4

   21  .ΔΗΜΗΤΣΑΝΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                           20                    2

   22  .ΔΗΜΗΤΣΑΝΟΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                             20                    2

   23  .ΠΛΑΚΙΔΑ  ΙΡΙΔΑ του                                                            20                    1

   24  .ΒΕΡΓΟΥΛΙΑΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                             15                    3

   25  .ΒΟΛΙΩΤΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ-ΚΥΠΡΙΟΥ                      15                    3

   26  .ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                    15                    3

   27  .ΖΗΣΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ                                 15                    2

   28  .ΘΕΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΓΕΛΟΥ                                    15                    2

   29  .ΚΑΛΛΙΩΡΑ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                15                    2

   30  .ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ  ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                  15                    2

   31  .ΤΖΙΝΤΖΙΛΩΝΗ  ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                 15                    2

   32  .ΦΗΥΓΑ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ                           15                    2

   33  .ΖΑΧΑΡΙΟΥ  ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                        15                    1

   34  .ΚΕΛΛΙΔΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ                                           15                    1

   35  .ΚΡΑΝΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                         15                    1

   36  .ΝΤΑΛΙΑΝΗ  ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ                                15                    1

   37  .ΚΡΑΣΤΑΝΑ  ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                    10                    3

   38  .ΦΩΤΗ  ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                        10                    3

   39  .ΦΩΤΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                        10                    3

   40  .ΑΓΓΕΛΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                 10                    2

   41  .ΑΥΓΕΡΟΥ  ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ                                    10                    2

   42  .ΒΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ                                 10                    2

   43  .ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                         10                    2

   44  .ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                10                    2

   45  .ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                            10                    2

   46  .ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗ  ΒΑΛΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                               10                    2

   47  .ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                      10                    2

     48  .ΜΟΚΑ  ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                   10                    2

   49  .ΝΕΟΦΥΤΟΥ  ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                      10                    2

   50  .ΠΑΝΤΕΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                    10                    2

   51  .ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΡΣΑΜΗ                   10                    2

   52  .ΑΒΝΤΟΛΛΙ  ΕΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΕΡΤΙΝ                                      10                    1

   53  .ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                       10                    1

   54  .ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                        10                    1

   55  .ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                       10                    1

   56  .ΔΟΥΛΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΑΒΒΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                         10                    1

   57  .ΖΑΧΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ                                         10                    1

   58  .ΘΕΜΕΛΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                            10                    1

   59  .ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ                                  10                    1

   60  .ΚΛΙΑΡΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                 10                    1

   61  .ΚΟΥΝΤΡΑ  ΕΛΕΝΗ-ΞΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                   10                    1

   62  .ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ  ΑΓΟΡΙΤΣΑ-ΚΩΝ/ΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ                        10                    1

   63  .ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ                          10                    1

   64  .ΤΟΚΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                  10                    1

   65  .ΤΣΙΝΤΖΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                              10                    1

   66  .ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                               5                    3

   67  .ΡΑΠΤΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                      5                    1

                                                                                                            

    

Η επιτροπή επαναξιολόγησης   και αξιολόγησης των αιτήσεων

 

Αγκρή – Κατσιούρα Χαρά

 

Μπέντα Νικολέττα

 

Μπελέτη Ζησούλα

                                                                                                                            


              Κατάταξη παιδιών Σχολικού Έτους  2014 – 2015

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                           ΣΥΝΟΛΟ          ΑΡΙΘΜΟΣ

                                                                                            ΜΟΡΙΩΝ           ΠΑΙΔΙΩΝ

                          ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  ΟΡΦΕΑΣ  (ΠΑΛΑΙΑ)

    1  .ΣΕΧΑΙ  ΜΑΡΙΝ του                                                              40                    1

    2  .ΤΡΑΝΤΑ  ΝΙΟΒΗ-ΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ                                       40                    1

    3  .ΚΟΥΝΕΛΑ  ΑΡΤΕΜΙΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                                   35                    3

    4  .ΧΡΟΝΗ  ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                35                    3

    5  .ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ                      35                    2

    6  .ΜΑΓΓΙΔΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΣΗΦ                                            35                    2

    7  .ΜΠΙΜΠΙΛΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΒΑΪΟΥ                        35                    2

    8  .ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ         35                    1

    9  .ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                  30                    2

   10  .ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                               30                    2

   11  .ΓΚΟΥΒΕΡΗ  ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΙΟΥ                              30                    2

   12  .ΜΟΥΤΟΥ  ΑΡΤΕΜΙΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                           30                    2

   13  .ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΙΕΡΩΝΥΜΟΣ του ΕΥΑΓΓΓΕΛΟΥ                       30                    2

   14  .ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                          25                    2

   15  .ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                      20                    3

   16  .ΚΟΛΙΑΜΗΤΡΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                     20                    3

   17  .ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΣΩΤΗΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                            20                    3

   18  .ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ-ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ         20                    1

   19  .ΖΑΒΟΥ  ΑΣΗΜΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                      15                    3

   20  .ΠΑΝΤΑΖΗΣ  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                              15                    3

   21  .ΤΣΑΡΟΥΧΑ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ                   15                    3

   22  .ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ                             15                    2

   23  .ΚΑΡΑΚΑΝΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ                                   15                    2

   24  .ΚΟΥΡΚΟΥΝΑ  ΛΥΔΙΑ του ΘΩΜΑ                                            15                    2

   25  .ΚΩΣΤΙΜΠΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                         15                    2

   26  .ΛΑΙΔΟΓΛΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ του ΗΛΙΑ                                           15                    2

   27  .ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΥΡΩΝ του ΕΥΑΓΓΓΕΛΟΥ      15                    2

   28  .ΤΣΙΤΑΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                  15                    2

   29  .ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                   15                    1

   30  .ΜΑΚΡΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ                                  15                    1

   31  .ΠΑΡΘΕΝΙΔΗ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΗ                 15                    1

   32  .ΣΤΕΛΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΓΕΛΟΥ                              15                    1

   33  .ΚΑΚΑΛΙΑΓΚΟΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΗΛΙΑ                                 10                    4

   34  .ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ                         10                    2

   35  .ΒΛΑΧΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΗ                                           10                    2

   36  .ΒΟΥΛΓΑΡΗ  ΒΑΛΕΡΙΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ                                     10                    2

   37  .ΚΑΛΑΘΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                       10                    2

   38  .ΚΑΛΑΘΑ  ΟΛΓΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                             10                    2

   39  .ΚΟΥΚΟΥΤΗΣ  ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                              10                    2

   40  .ΚΥΡΚΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                      10                    2

   41  .ΛΙΑΣΚΟΒΙΤΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                    10                    2

   42  .ΜΑΡΤΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                          10                    2

   43  .ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΧΙΛΛΕΑ                             10                    2

   44  .ΜΟΥΣΑΦΕΙΡΗΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                           10                    2

   45  .ΝΤΕΡΤΣΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                         10                    2

   46  .ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                     10                    2

   47  .ΠΙΕΤΡΙ  ΜΑΡΩ του ΤΖΕΒΑΧΙΡ                                               10                    2

     48  .ΡΑΚΙΤΖΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                  10                    2

   49  .ΣΤΑΥΡΟΥ  ΕΛΕΝΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ                                           10                    2

   50  .ΑΡΓΥΡΗΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΗ                                      10                    1

   51  .ΑΣΒΕΣΤΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                           10                    1

   52  .ΓΚΟΛΙΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                     10                    1

   53  .ΔΑΜΑΣΙΩΤΗ-ΚΑΛΑΤΖΗ  ΝΕΦΕΛΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                 10                    1

   54  .ΚΑΠΛΑΤΖΗ  ΜΕΛΗΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                      10                    1

   55  .ΚΟΣΜΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                    10                    1

   56  .ΚΟΥΤΣΟΠΑΝΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                          10                    1

   57  .ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ                         10                    1

   58  .ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                               10                    1

   59  .ΜΠΑΡΜΠΑ  ΕΙΡΗΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                    10                    1

   60  .ΝΙΚΑΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                             10                    1

   61  .ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                      10                    1

   62  .ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΣΑΑΚ του ΜΑΝΩΛΗ                                  10                    1

   63  .ΤΟΥΣΣΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ                                        10                    1

   64  .ΤΣΟΥΡΙΚΑ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                          10                    1

   65  .ΦΑΣΟΥΛΑ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                           10                    1

   66  .ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ  ΛΗΔΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                        5                    2

   67  .ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ                      5                    1

                                                                                                            

 

Η επιτροπή επαναξιολόγησης   και αξιολόγησης των αιτήσεων

 

Αγκρή – Κατσιούρα Χαρά

 

Μπέντα Νικολέττα

 

Μπελέτη Ζησούλα

 

              Κατάταξη παιδιών Σχολικού Έτους  2014 – 2015

                                       ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΕΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                           ΣΥΝΟΛΟ          ΑΡΙΘΜΟΣ

                                                                                            ΜΟΡΙΩΝ           ΠΑΙΔΙΩΝ

   ΥΠΗΡΕΣΙΑ:         ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗ

                                 Παιδικοί Σταθμοί

                          ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

    1  .ΒΑΛΑΜΟΥΤΗΣ  ΖΗΣΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                    15                    2

                                                                                                            

                                                                       

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                           ΣΥΝΟΛΟ          ΑΡΙΘΜΟΣ

                                                                                            ΜΟΡΙΩΝ           ΠΑΙΔΙΩΝ

                          ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  ΙΑΣΩΝ

    1  .ΚΟΥΛΟΥΡΗ  ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                     30                    2

                                                                                                            

                                        

                                        

                                               

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                           ΣΥΝΟΛΟ          ΑΡΙΘΜΟΣ

                                                                                            ΜΟΡΙΩΝ           ΠΑΙΔΙΩΝ

                          ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  Ν.ΑΓΧΙΑΛΟΣ

    1  .ΤΣΟΠΟΤΟΥ  ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                          15                    1

                                                                                                            

                                                                       

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                           ΣΥΝΟΛΟ          ΑΡΙΘΜΟΣ

                                                                                            ΜΟΡΙΩΝ           ΠΑΙΔΙΩΝ

                          ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  ΟΡΦΕΑΣ  (ΠΑΛΑΙΑ)

    1  .ΚΑΡΑΝΙΚΑ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                 20                    1

                                                                                                            

  

Η επιτροπή επαναξιολόγησης   και αξιολόγησης των αιτήσεων

 

Αγκρή – Κατσιούρα Χαρά

 

Μπέντα Νικολέττα

 

Μπελέτη Ζησούλα

          

Ορθή Επανάληψη

 

              Κατάταξη παιδιών Σχολικού Έτους  2014 – 2015

 

                                            Βρέφη

 

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                           ΣΥΝΟΛΟ         ΑΡΙΘΜΟΣ

 

                                                                                           ΜΟΡΙΩΝ         ΠΑΙΔΙΩΝ

 

  ΥΠΗΡΕΣΙΑ:       ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗ

 

                                 Παιδικοί Σταθμοί

 

                        ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  ΑΡΙΩΝ

 

    1  . ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                          25                  4

 

    2  . ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΕΦΡΑΙΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ         25                  4

 

    3  . ΝΙΚΑΡΗ ΑΡΙΑΔΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ                                            25                  4

 

    4  . ΣΚΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                         20                  4

 

    5  . ΓΟΥΣΟΥΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                           20                  3

 

    6  . ΜΠΑΚΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                         20                  2

 

    7  . ΤΣΑΚΙΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                 20                  2

 

    8  . ΒΟΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                          20                  1

 

    9  . ΧΑΜΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του                                               20                  1

 

   10  . ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                 15                  4

 

   11  . ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΟΥ ΘΩΜΑΙΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                   15                  4

 

   12  . ΓΡΙΒΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΗΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ                                 15                  4

 

   13  . ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                   15                  3

 

   14  . ΧΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΥ                                 15                  3

 

   15  . ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                             15                  2

 

   16  . ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                       15                  2

 

   17  . ΚΑΛΟΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                            15                  2

 

   18  . ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ                             15                  2

 

   19  . ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                   15                  2

 

   20  . ΑΠΟΧΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                          15                  1

 

   21  . ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ                                     15                  1

 

   22  . ΖΑΧΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                15                  1

 

   23  . ΚΩΣΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                            15                  1

 

   24  . ΤΣΑΓΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                        15                  1

 

   25  . ΧΑΡΙΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                          15                  1

 

   26  . PASHA ORESTI του BEHAR                                                    10                  2

 

   27  . ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                    10                  2

 

   28  . ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                  10                  2

 

   29  . ΓΙΟΛΑ ΑΡΓΥΡΩ – ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                  10                  2

 

   30  . ΓΙΟΛΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ – ΝΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                10                  2

 

   31  . ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ                                   10                  2

 

   32  . ΓΩΓΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ                                             10                  2

 

   33  . ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΣΑΒΒΑ                                         10                  2

 

   34  . ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                 10                  2

 

   35  . ΖΑΧΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ                                         10                  2

 

   36  . ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΥΡΤΩ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                       10                  2

 

   37  . ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ του ΗΛΙΑ                                     10                  2

 

   38  . ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                     10                  2

 

   39  . ΚΥΡΙΑΖΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΡΑΦΑΕΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                        10                  2

 

   40  . ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                           10                  2

 

   41  . ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                       10                  2

 

   42  . ΛΑΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ                                        10                  2

 

   43  . ΛΗΜΝΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΙΟΥ                                  10                  2

 

                                                                                                                                            


              Κατάταξη παιδιών Σχολικού Έτους  2014 – 2015

 

                                            Βρέφη

 

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                           ΣΥΝΟΛΟ         ΑΡΙΘΜΟΣ

 

                                                                                           ΜΟΡΙΩΝ         ΠΑΙΔΙΩΝ

 

   44  . ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ                                   10                  2

 

   45  . ΜΗΛΙΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                        10                  2

 

   46  . ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                        10                  2

 

   47  . ΝΤΑΡΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ του ΚΩΝ/ΝΟΥ                   10                  2

 

   48  . ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                  10                  2

 

   49  . ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                      10                  2

 

   50  . ΣΟΛΛ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                10                  2

 

   51  . ΤΣΑΝΤΕΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                        10                  2

 

   52  . ΤΣΙΜΒΡΑΚΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ                10                  2

 

   53  . ΤΣΟΥΠΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                  10                  2

 

   54  . ΦΟΝ ΤΡΑΠ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΗΤΕΡ ΤΖΟΕΛ                             10                  2

 

   55  . ΧΑΡΙΤΟΣ ΧΑΡΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                              10                  2

 

   56  . ΧΑΥΤΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                      10                  2

 

   57  . ΧΟΛΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                  10                  2

 

   58  . ΓΚΑΓΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΖΗΣΗ                                               10                  1

 

   59  . ΕΪΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ               10                  1

 

   60  . ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                           10                  1

 

   61  . ΖΕΙΜΠΕΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                    10                  1

 

   62  . ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                        10                  1

 

   63  . ΚΑΪΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                                   10                  1

 

   64  . ΚΑΜΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΔΡΕΑ                                         10                  1

 

   65  . ΚΑΡΑΦΕΡΓΙΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                      10                  1

 

   66  . ΚΥΡΙΑΖΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                 10                  1

 

   67  . ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ                         10                  1

 

   68  . ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                  10                  1

 

   69  . ΡΟΥΜΠΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                            10                  1

 

   70  . ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                10                  1

 

   71  . ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ του ΘΩΜΑ                                        10                  1

 

   72  . ΣΟΥΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                      10                  1

 

   73  . ΣΠΑΝΟΜΗΤΡΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΖΗΣΗ                                           10                  1

 

   74  . ΣΠΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ                             10                  1

 

   75  . ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                     10                  1

 

   76  . ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ – ΔΙΑΝΕΛΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       10                  1

 

   77  . ΨΥΛΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                              10                  1

 

                                                         Σύνολο προεγγραφών με προτίμηση ΑΡΙΩΝ :            77                   

 

                Η επιτροπή επαναξιολόγησης

 

                και αξιολόγησης των αιτήσεων

 

                                    

 

                                    

 

                   Αγκρή – Κατσιούρα Χαρά

 

                                    

 

                                    

 

                                    

 

                                    

 

                        Μπέντα Νικολέττα

 

                                    

 

                                    

 

                                    

 

                                    

 

                        Μπελέτη Ζησούλα          

 

 

 

                                                            Σχολικό Έτος  2014 – 2015

Βρέφη – ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΕΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                           ΣΥΝΟΛΟ        ΑΡΙΘΜΟΣ

                                                                                           ΜΟΡΙΩΝ         ΠΑΙΔΙΩΝ

   ΥΠΗΡΕΣΙΑ:         ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗ

                                 Παιδικοί Σταθμοί

                          ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  ΑΡΙΩΝ

    1  .ΤΣΟΥΜΑ  ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                      15                  1

                                                                                                            

    

Η επιτροπή επαναξιολόγησης   και αξιολόγησης των αιτήσεων

 

Αγκρή – Κατσιούρα Χαρά

 

Μπέντα Νικολέττα

 

Μπελέτη Ζησούλα

 

Εκτός μοριοδότησης Σχολικό Έτος 2014 – 2015

Άνεργοι γονείς

ΥΠΗΡΕΣΙΑ: ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

Παιδικοί Σταθμοί

                                                                                                                             

                                

                    ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  ΑΓΡΙΑ  

                              ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ

    1  .ΠΛΟΧΑ  ΝΤΙΟΝΙΣ του ΦΡΕΝΤΙ                                                                           

    2  .ΜΑΝΑΟΥ  ΕΛΕΝΗ-ΕΡΑΤΩ του                                                                            

    3  .ΓΙΟΤΖΕ  ΛΟΥΜΠΙΑΝΑ του ΑΡΜΠΕΝ                                                                    

    4  .ΛΕΩΝΗ  ΜΑΡΙΑ – ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                       

    5  .ΑΥΓΕΡΟΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΣ-ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                                             

    6  .ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                           

    7  .ΣΠΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ                                                        

    8  .ΛΑΓΚΟΖΙ  ΕΛΕΝΑ του ΛΕΝΤΙΑΝ                                                                         

    9  .REHOVARI  ALEKSANDRO του ARMAN                                                                 

   10  .ΖΑΧΟΥ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ  ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                      

   11  .ΣΙΩΡΑΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ                                                             

   12  .ΜΠΑΡΔΟΚΟΥ  ΜΙΚΕΛΑ του ΡΟΚ                                                                         

   13  .ΜΠΡΑΝΟΥ  ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                      

   14  .ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΙΑΣΩΝ-ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                    

                                                                                                            

                           

                    ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  ΑΙΟΛΟΣ 

                               ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ

    1  .ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗΣ –                                                     

    2  .ΛΑΓΑΡΑ  ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                                                               

    3  .ΜΠΕΛΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ                                                 

    4  .ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΓΕΛΟΥ                                                        

    5  .ΜΑΝΩΛΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                   

    6  .ΛΑΖΕΡΙ  ΜΑΡΙΟΣ του ΜΑΡΤΙΝ-ΜΑΡΤΙΝΟΥ                                                           

    7  .ΚΑΣΙΜΑΤΙ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΚΕΝΤΙΑΝ                                                                  

    8  .ΝΤΑΙΛΑΝΙ  ΑΝΤΟΝΕΛΑ του ΦΛΩΡΑΝΤ                                                                

    9  .ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-                                                        

   10  .ΚΥΡΑΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                

   11  .ΚΑΤΣΟΥΡΑ  ΚΥΡΙΑΚΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                   

   12  .ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗ  ΒΙΚΤΩΡΙΑ – ΖΩΗ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ                                            

   13  .ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ                                                      

   14  .ΤΟΓΙΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ                                                          

   15  .ΚΟΥΦΟΓΙΩΡΓΟΥ  ΠΑΥΛΙΝΑ του ΑΓΑΘΟΚΛΗ                                                         

   16  .ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ                                              

   17  .ΚΥΡΑΝΗ  ΑΙΜΙΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                       

                                                                                                            

                                     

Εκτός μοριοδότησης Σχολικό Έτος 2014 – 2015

Άνεργοι γονείς

ΥΠΗΡΕΣΙΑ: ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

Παιδικοί Σταθμοί

 

                    ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  ΑΛΚΥΟΝΗ  (ΑΛΥΚΕΣ)

                               ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ

                                          

    1  .ΤΣΑΚΑΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                            

    2  .ΓΑΤΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ                                                                           

    3  .ΗΛΙΑΔΗ  ΛΥΔΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                                         

    4  .ΜΠΛΑΝΑ  ΝΑΤΑΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                 

    5  .ΣΟΥΙΠΑ  ΔΟΥΚΙΣΣΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                    

    6  .ΜΠΛΑΝΑ  ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                               

    7  .ΘΩΜΑ  ΓΙΩΡΓΟΣ-ΘΩΜΑΣ του ΤΙΜΟΛΕΟ                                                               

    8  .ΓΑΤΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ                                                                              

                                                                                                            

                    ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  ΑΡΙΩΝ

                               ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ

                                              

    1  .ΘΑΝΟΥ  ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ                                                                           

    2  .ΤΣΙΟΥΛΚΑ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                 

    3  .ΧΑΔΙΝΗ  ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                              

    4  .ΚΑΛΤΣΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                             

    5  .ΤΣΙΟΥΛΚΑΣ  ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                            

    6  .ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

    7  .ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ  ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                                         

    8  .ΓΑΤΣΙΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                            

    9  .ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΠΕΤΡΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

   10  .ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                                           

   11  .ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ                                                    

   12  .ΒΑΡΔΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                

   13  .ΣΠΑΘΗ  ΑΒΑΠΤΙΣΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                  

   14  .ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ  ΘΕΟΦΑΝΩ του ΙΩΑΝΝΗ                                                             

   15  .ΚΟΥΚΟΥΜΙΑΛΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ                                                      

   16  .ΧΑΝΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                   

   17  .ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΚΡΙΒΟΥ                                                        

   18  .ΛΙΛΑ  ΑΛΕΞΑΝΤΡΟΣ του ΣΑΖΑΝ                                                                        

   19  .ΡΕΦΟΥΓΙΑΤΙ  ΣΑΡΑ του ΛΑΜΠΙ                                                                          

   20  .ΓΚΡΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                                              

   21  .ΚΟΥΣΚΟΥΛΑ  ΣΟΦΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ                                                

   22  .ΛΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΒΡΑΑΜ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                             

   23  .ΔΕΛΗΑΝΙΔΗ  ΕΛΕΝΗ- ΑΝΝΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ                                                           

   24  .ΔΕΛΗΑΝΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ                                                               

   25  .ΚΟΥΣΚΟΥΛΑ  ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ                                               

Εκτός μοριοδότησης Σχολικό Έτος 2014 – 2015

Άνεργοι γονείς

ΥΠΗΡΕΣΙΑ: ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

Παιδικοί Σταθμοί

                                        

                    ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  ΑΦΡΟΔΙΤΗ (Ν.ΔΗΜΗΤΡ)

                                    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                                                           

                                

    1  .ΚΟΥΛΟΥΡΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                                    

    2  .ΞΗΡΑΚΙΑ  ΒΙΟΛΕΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                                                    

    3  .ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                    

    4  .ΞΗΡΑΚΙΑΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                                             

    5  .ΜΠΕΓΚΑ  ΙΣΜΗΝΗ του ΓΙΩΡΓΟΥ                                                                         

    6  .ΣΥΝΤΗΛΑ  ΑΡΓΥΡΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                  

    7  .ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ  ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ                                                             

                                                                                                            

                     ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :ΙΑΣΩΝ

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                                                             

                                            

    1  .ΡΑΣΙΟΥΛΗΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                              

    2  .ΖΑΧΑΡΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                         

    3  .ΚΡΙΚΟΥ  ΓΕΡΑΚΙΝΑ του ΘΩΜΑ                                                                          

    4  .ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                          

    5  .ΡΙΖΟΔΗΜΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                            

    6  .ΜΠΕΛΙΣΤΑ  ΚΡΙΣΕΛ του ΜΠΛΕΝΤΑΡ                                                                  

    7  .ΑΚΡΙΒΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

    8  .ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                         

    9  .ΜΠΙΝΙΑΚΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΡΝΕΣΤ                                                                 

   10  .ΣΠΑΘΗΣ  ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                 

   11  .ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                            

   12  .ΛΥΧΝΑΡΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                            

   13  .ΠΙΡΕΝΤΑ  ΜΕΛΙΝΑ-ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ του ΝΤΟΜΕΝΙΚΟ                                               

   14  .ΚΑΡΔΑΚΑΡΗ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΙΩΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                                         

   15  .ΤΖΩΡΤΖΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                               

   16  .ΝΤΟΒΑ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                 

   17  .ΚΑΪΔΗΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ του ΦΑΤΟΥ                                                                          

   18  .ΖΟΥΜΠΕΡΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΦΑΙΔΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                                          

   19  .ΤΖΑΒΕΛΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ                                                          

                                                                                                            

               Εκτός μοριοδότησης Σχολικό Έτος 2014 – 2015

Άνεργοι γονείς

ΥΠΗΡΕΣΙΑ: ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

Παιδικοί Σταθμοί

                   ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :Ν.ΑΓΧΙΑΛΟΣ

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                                                             

                                           

    1  .ΚΕΧΑΙΔΟΥ  ΑΡΙΑΔΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                   

    2  .ΓΙΩΤΗ  ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                        

    3  .ΚΙΤΣΟΥ  ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                               

    4  .ΔΑΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                               

    5  .ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                             

    6  .ΔΑΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                             

    7  .ΠΑΠΟΥΤΣΗ  ΜΑΡΙΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                                                                 

    8  .ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ  ΜΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                      

    9  .ΓΚΑΝΤΙΝΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ                                                            

   10  .ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                                                     

   11  .ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                              

   12  .ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ  ΗΛΙΑΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ                                                                 

   13  .ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ                                                            

   14  .ΚΟΥΣΟΥΡΗ  ΕΥΣΤΑΘΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                

   15  .ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ                                                           

   16  .ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ                                               

   17  .ΝΙΤΗ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

                      ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ : .ΙΩΝΙΑ ΑΓ.ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                                                             

                                                                                                                             

                                              

    1  .ΔΑΦΕΡΕΡΑ  ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                             

    2  .ΜΑΚΡΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                       

    3  .ΠΕΤΡΑΚΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΔΡΟΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                   

    4  .ΖΕΠΙΣΤΑΣ  ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΝΤΕΝΙ                                                                     

    5  .ΒΕΛΛΟΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                           

    6  .ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του                                               

    7  .ΚΟΥΡΚΟΥΒΕΛΟΣ  ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                 

                                                                                                            

                                   

            Εκτός μοριοδότησης Σχολικό Έτος 2014 – 2015

Άνεργοι γονείς

ΥΠΗΡΕΣΙΑ: ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

Παιδικοί Σταθμοί

                ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :Ν.ΙΩΝΙΑ ΚΟΥΦΟΒΟΥΝΟ

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                                                             

                                      

    1  .ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                        

    2  .ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ                                                              

    3  .ΤΣΙΝΤΖΟΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                         

    4  .ΛΑΓΔΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                               

    5  .ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΑΝΑΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                             

    6  .ΑΡΒΑΝΙΤΗ  ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                   

    7  .ΟΜΟΡΕΓΚΙΕ  ΜΠΕΚΙ του ΚΕΝΕΝΤΙ                                                                      

    8  .ΖΑΡΚΙΑΛΛΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΘΑΝΑΣΗ                                                              

    9  .ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ  ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                           

   10  .ΠΑΠΠΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                        

   11  .ΓΚΕΚΑΣ  ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                            

   12  .ΓΑΡΓΑΛΑ  ΘΩΜΑΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                       

   13  .ΤΣΕΛΙΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                                                       

   14  .ΤΣΙΟΤΡΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                  

   15  .ΤΕΡΣΕΝΙΔΗ  ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                   

   16  .ΠΑΣΟ  ΚΕΙΣΙ του ΑΡΜΑΝΤ                                                                                

   17  .ΖΗΡΓΑΝΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ                                                

   18  .ΜΠΑΝΤΙΔΗ  ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                        

                                                                                                            

                     ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :ΝΕΦΕΛΗ  (Γ.ΔΗΜΟΥ)

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                                                             

                                                                                                                             

                                              

    1  .ΤΣΕΚΟΥΡΑ  ΑΒΑΠΤΙΣΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                     

    2  .ΤΣΕΚΟΥΡΑ  ΑΒΑΠΤΙΣΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                     

    3  .ΚΑΤΟΥΝΗΣ  ΙΑΣΟΝΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                       

    4  .ΤΣΙΑΔΗΜΑ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                                

    5  .ΚΟΘΩΝΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ                                         

    6  .ΒΕΛΕΝΤΖΑ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                

    7  .ΒΕΛΕΝΤΖΑ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                   

    8  .ΣΤΟΥΜΠΟΒΙΚΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                   

    9  .ΡΕΜΕ  ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΣΠΕΤΙΜ                                                                        

   10  .ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                                       

   11  .ΣΑΒΒΑΤΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                      

   12  .ΜΙΧΑΛΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ                                               

   13  .ΜΑΤΣΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ                                                  

   14  .ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ                                                                 

   15  .ΜΠΑΝΑΛΗ  ΗΛΙΑΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ                                                                     

   16  .ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΠΕΤΡΟΣ του ΗΛΙΑ                                                                          

   17  .ΠΑΦΥΛΗ  ΑΓΛΑΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                                     

   18  .ΜΑΛΙΑΧΟΒΑ  ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                         

   19  .ΠΡΟΙ  ΑΛΕΞ του ΑΡΤΟΥΡ                                                                                  

   20  .ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ                                                           

   21  .ΑΘΟΥΣΑΚΗ  ΜΙΧΑΕΛΑ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ του ΙΩΑΝΝΗ                                           

   22  .ΑΣΛΑΝΑΙ  ΝΤΑΝΙΕΛ του ΦΙΣΝΙΚ                                                                        

                                                                                                            

Εκτός μοριοδότησης Σχολικό Έτος 2014 – 2015

Άνεργοι γονείς

ΥΠΗΡΕΣΙΑ: ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

Παιδικοί Σταθμοί

                         ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :ΟΡΦΕΑΣ  (ΠΑΛΑΙΑ)       

                          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ                                                             

                                                                                                                             

                                              

    1  .ΜΠΟΥΣΙ  ΜΕΛΙΝΑ του ARMIR                                                                            

    2  .ΠΑΓΩΝΗΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ                                                                    

    3  .ΠΑΓΩΝΗΣ  ΑΡΓΥΡΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ                                                                   

    4  .ΚΟΝΤΟΝΙΝΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                              

    5  .ΑΛΕΞΑΝΟΓΛΟΥ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                           

    6  .ΣΥΤΖΑΚΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                          

    7  .ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ                                                     

    8  .ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                        

    9  .ΖΥΜΑΤΙΚΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                               

   10  .ΜΠΕΝΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                

   11  .ΠΙΠΕΡΗΣ  ΠΑΥΛΟΣ του ΓΙΑΝΝΗ                                                                         

   12  .ΑΙΒΑΖΟΓΛΟΥ  ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ                                                               

   13  .ΛΟΥΚΙΔΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ                                                            

   14  .ΒΑΛΑΧΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                             

   15  .ΤΣΑΚΑΤΙΡΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                          

   16  .ΤΣΑΚΑΤΙΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                          

   17  .ΣΚΡΑΠΑΛΙ  ΜΑΡΣΙΛΝΤΑ του ΜΑΡΣΕΛ                                                                

                                                                                                            

  

Η επιτροπή επαναξιολόγησης   και αξιολόγησης των αιτήσεων

 

Αγκρή – Κατσιούρα Χαρά

 

Μπέντα Νικολέττα

 

Μπελέτη Ζησούλα

 

κεκπα διεκ κεκπα διεκ ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ