Παρασκευή, 26 Φεβρουαρίου 2021
Ορθή επανάληψη πίνακα κατάταξης παιδιών για τον Παιδικό Σταθμό Νεφέλη

              Κατάταξη παιδιών Σχολικού Έτους  2013 – 2014

                                                                                                                                                                                                                            

                          ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ :  ΝΕΦΕΛΗ  (Γ.ΔΗΜΟΥ)

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ

ΣΥΝΟΛΟ ΜΟΡΙΩΝ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΑΙΔΙΩΝ

1

ΓΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

40

1

2

ΒΛΑΧΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

35

3

3

ΓΚΛΑΒΙΝΗΣ  ΦΙΛΛΙΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

35

3

4

ΚΥΡΙΤΣΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

35

3

5

ΜΠΟΥΝΤΑΛΗ  ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

35

3

6

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ  ΑΛΙΚΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ

35

3

7

ΚΟΛΙΑΜΗΤΡΑ  ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

35

2

8

ΠΑΝΤΑΖΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

35

2

9

ΧΡΗΣΤΑΚΗ  ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

35

2

10

ΑΓΓΕΛΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

30

2

11

ΓΚΟΥΡΤΖΑΛΗ  ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΗΛΙΑ

30

2

12

ΜΠΙΣΔΡΑ  ΠΡΟΚΟΠΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

30

2

13

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΙΑΚΩΒΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

30

2

14

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΡΑΦΑΕΛΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

30

2

15

ΤΣΙΝΤΖΙΛΩΝΗ  ΙΟΚΑΣΤΗ-ΑΣΗΜΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

30

2

16

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔHΣ  ΡΗΓΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

30

1

17

ΗΛΙΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

30

1

18

ΚΑΤΣΑΡΟΥ  ΜΕΛΙΝΑ-ΟΛΓΑ του ΗΛΙΑ

30

1

19

ΜΟΥΣΛΙ  ΕΜΙΛΙΟ του ΙΟΥΛΙΑΝ

30

1

20

ΒΑΛΚΑΜΕΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

25

2

21

ΓΑΚΗ  ΜΑΡΙΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

25

2

22

ΠΑΠΠΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

25

2

23

ΣΤΑΜΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

25

2

24

ΓΙΑΝΝΙΚΗ – ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ  ΔΑΝΑΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

25

1

25

ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΡΙΑΔΝΗ-ΑΛΙΚΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

20

4

26

ΚΥΡΙΤΣΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

20

3

27

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15

2

28

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ

15

2

29

ΒΛΑΧΟΥ  ΑΣΗΜΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

15

1

30

ΜΟΣΧΟΝΑΣ  ΣΑΡΑΝΤΗΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

15

1

31

ΣΙΟΥΜΟΥΡΕΚΗ  ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΜΑΡΘΑ του ΙΩΑΝΝΗ

10

3

32

ΑΥΓΕΡΟΥ  ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

10

2

33

ΒΑΓΔΟΥΤΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

10

2

34

ΒΑΛΚΑΜΕΛΗ  ΘΕΟΦΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10

2

35

ΒΑΡΟΥΤΑ  ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

10

2

36

ΒΙΔΟΥΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

10

2

37

ΓΚΑΒΕΣΗΣ  ΠΛΑΤΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

10

2

38

ΖΕΡΒΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

10

2

39

ΖΗΣΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

10

2

40

ΘΕΟΥ  ΖΩΗ του ΕΥΑΓΓΓΕΛΟΥ

10

2

41

ΚΑΜΠΟΥΡΗ  ΔΑΦΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10

2

42

ΚΥΡΙΑΖΙΔΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10

2

43

ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

10

2

44

ΜΑΣΙΑΛΑ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

10

2

45

ΜΠΑΡΛΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

10

2

46

ΝΤΑΟΠΟΥΛΟΥ  ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

10

2

47

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

10

2

48

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΡΓΥΡΩ του ΙΩΑΝΝΗ

10

2

49

ΠΕΡΙΤΟΓΙΑΝΝΗ  ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ

10

2

50

ΣΟΥΓΙΑ  ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10

2

51

ΦΑΚΙΔΗ  ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

10

2

52

ΦΡΕΖΗ  ΕΛΕΝΗ του ΒΙΚΤΩΡ

10

2

53

ΧΑΡΑΝΑ  ΕΥΣΤΑΘΙΑ-ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10

2

54

ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

10

1

55

ΖΑΧΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ

10

1

56

ΘΑΝΟΥ  ΜΑΡΙΑ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

10

1

57

ΚΟΤΣΙΔΟΥ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

10

1

58

ΚΟΥΒΑΡΑ  ΧΡΥΣΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

10

1

59

ΚΟΥΝΤΡΑ  ΕΛΕΝΗ-ΞΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

10

1

60

ΠΑΓΩΝΑΡΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

10

1

61

ΠΑΧΙΟΥ  ΕΥΑΝΘΙΑ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

10

1

62

ΣΤΕΦΑΝ  ΜΑΡΙΑ του ΣΙΛΒΙΟΥ

10

1

63

ΤΑΣΙΟΥΔΗ  ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ

10

1

64

ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

10

1

65

ΤΣΑΡΚΑΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

10

1

66

ΠΙΠΠΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

10

0

67

ΕΛΛΗΝΑ  ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5

2

68

ΘΕΟΧΑΡΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5

2

69

ΛΑΙΝΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5

2

70

ΣΙΣΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

5

2

71

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔHΣ  ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5

1

72

ΛΑΜΠΑΔΑΡΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5

1

73

ΡΑΠΤΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

5

1

74

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ  ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΑΓΑΠΗ του ΠΕΛΟΠΙΔΑ

5

1

                                      Σύνολο προεγγραφών με προτίμηση ΝΕΦΕΛΗ  (Γ.ΔΗΜΟΥ) :            74

                                        

                             Η επιτροπή επαναξιολόγησης

                                        

                     και αξιολόγησης των αιτήσεων

                                        

                         Αγκρή – Κατσιούρα Χαρά

                                        

                             Μπέντα Νικολέττα

                                        

                             Μπελέτη Ζησούλα

κεκπα διεκ κεκπα διεκ ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ